بارداری و سلامت جنسی, مجله داروجو

معجون دو سین برای بارداری

معجون دو سین برای بارداری

اگر قصد دارید تا فرزند دار شوید باید بدانید که تغذیه و اصلاح رژیم غذایی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید. اگر خانمی که قصد بارداری دارد رژیم غذایی کاملی داشته باشد تخمک های قوی تر و با کیفیت تری خواهد داشت. در نتیجه احتمال باردار شدن وی بیشتر می شود. همین موضوع در مورد آقایان نیز صادق است. اسپرم های مردانه بیشتر و پر تحرک تر شانس باردار شدن را بیشتر می کنند. در این مطلب می خواهیم در مورد معجون دو سین برای بارداری صحبت کنیم. معجونی که طبق توصیه ابوعلی سینا پدر طب سنتی ایران یکی از نسخه های کارآمد برای تسریع در باردار شدن است. ترکیب سیاهدانه و عسل برای بارداری یک ترکیب عالی و بسیار معجزه آسا است. ترکیبی که به آن نام دو سین داده شده است.

طرز تهیه معجون دو سین برای بارداری

ترکیب دانه های بسیار غنی سیاه دانه با عسل یک داروی عالی است که با افزایش قوای جنسی احتمال باردار شدن را بیشتر می کند. این ترکیب عالی هم توسط خانم ها و هم توسط آقایان به صورت همزمان باید مصرف شود. طرز تهیه معجون دو سین برای بارداری بسیار ساده است. کافی است مقداری سیاه دانه را آسیاب کنید و با کمی عسل ترکیب کنید. توجه کنید که مقداری که آسیاب می کنید باید فقط برای همان روز باشد. اگر سیاهدانه و عسل به شکل ترکیب برای روزهای آینده بماند خاصیت خودش را از دست می دهد. بنابراین باید هر روز این ترکیب را درست کنید.

استفاده ساده تر: می توانید سیاهدانه را به صورت آسیاب نشده استفاده کنید. به این صورت که سیاه دانه را در داخل یک نمک پاش با سوراخ های گشاد و یا یک ظرف به شکل سالم بریزید. سپس در زمان استفاده آن را روی عسل بپاشید و نوش جان کنید. سیاهدانه را خوب بجوید تا هضم آن راحت تر شود و ترکیبش با عسل همان دارویی شود که ابن سینا تا این اندازه روی آن تاکید داشته است.

طرز استفاده دوسین در زمان اقدام و به قصد بارداری

تغذیه سالمی داشته باشید تا زودتر بارداری برای شما محقق شود. این تغذیه سالم باید از صبحانه آغاز شود. مصرف شیرینی جات و صبحانه های مضر که صرفا جنبه سیر کنندگی دارند و ارزش غذایی پایینی دارند را حذف کنید. یکی از بهترین صبحانه هایی که می توانید تا زمان تحقق بارداری استفاده کنید همین معجون دو سین است. کافی است هر روز چای خود را با نان و عسل و کمی سیاه دانه بخورید. به همین سادگی و به همین خوشمزگی شما در حال اجرای یکی از بهترین رژیم های غذایی برای باردار شدن خواهید بود. طرز استفاده از دوسین برای بارداری می تواند به این صورت باشد که هر روز سیاه دانه را بکوبید و با عسل مخلوط کنید و نوش جان کنید. می توانید به این صورت استفاده کنید که کمی عسل روی نان خود بریزید. روی آن کمی سیاه دانه بپاشید و آن را نوش جان کنید. از روز دوم یا سوم قائدگی شروع کنید و این صبحانه را جایگزین صبحانه های دیگر کنید. پس از این که باردار شدید و یا مشکوک به باردار شدن بودید آن را قطع کنید. می توانید تا روزهایی که اقدام می کنید این صبحانه مقوی را بخورید و پس از آن مصرف را قطع کنید. چرا که نمی دانید بارداری اتفاق افتاده است یا خیر.

دوسین توسط آقایان استفاده شود یا خانم ها

این معجون ساده و در عین حال بسیار مقوی باید توسط هر دو یعنی هم خانم و هم آقا استفاده شود. دوسین برای خانم ها بسیار مقوی است. اگر خدای ناکرده کیست وجود داشته باشد با مصرف مستمر دوسین می توانید از شر آن ها خلاص شوید. این معجون عالی همچنین باعث تقویت تخمک ها می شود. بهتر است بدانید که در هر سیکل تخمک گذاری ممکن است تخمک شما به اندازه ای خوب نباشد که بتواند بارور شود. حتی اگر اسپرم به آن برسد (تخمک نابالغ) نمی تواند باردار شود و اگر هم شود ممکن است در روزهای اول سقط شود. پس دوسین می تواند یکی از مهم ترین بسترهای لازم برای باردار شدن که به خانم ها مربوط می شود را آماده کند. این معجون برای آقایان نیز بسیار پر فایده است. دوسین به افزایش تعداد اسپرم ها کمک زیادی می کند. همچنین اسپرم های ضعیف و کم تحرک را قوی و پر تحرک می کند. یعنی شرط دوم را نیز برآورده می سازد. طرز مصرف معجون دوسین برای بارداری آن قدر ساده است و این دارو آن قدر خوشمزه و خوش طعم است که بد نیست همیشه آن را ادامه دهید.

معجون دو سین برای بارداری

دوسین را با ترکیبات دیگر غنی کنید

می توانید این معجون عالی و معروف در طب سنتی را با گردو ترکیب کنید. به این صورت داروی قوی تری خواهید ساخت. صبحانه ای با طبیعت گرم که به تخمک گذاری عالی و آماده کردن بستر لازم برای بارداری کمک می کند. بد نیست عادت کنید شیرین کننده های مصنوعی مثل شکر سفید را هم حذف کنید. این شیرین کننده ها به طور کلی مضر هستند و اگر عادت کنید که چای خود را در زمان صبحانه با عسل شیرین کنید کمک زیادی به سلامت خود خواهید کرد. همچنین نوشیدنی های گرم دیگر را هم به همراه توت خشک، خرما و یا چند دانه مویز بخورید.

آیا بارداری با دو سین تضمینی است؟

تغذیه سالم احتمال بارداری را افزایش می دهد. هیچ روشی (حتی IVF و IUI ) نمی تواند تضمین کند که شما صد در صد باردار شوید. همه این ها دست به دست هم می دهند تا احتمال باردار شدن شما بسیار بیش تر شود. دو سین برای بارداری از جهات زیادی مفید فایده است. یکی این که اگر کیست در تخمدان های شما باشد آن را از بین می برد. سپس با تقویت هورمون های جنسی و ترکیبات عالی اش به تولید تخمک های بالغ که آماده بارور شدن هستند کمک می کند. همچنین با تقویت اسپرم ها شانس موفقیت را بالا می برد. اگر شما همه این ها را هم انجام دهید باز هم عوامل دیگری هستند که می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در بارداری تاثیر بگذارند. یکی از مهم ترین این ها پیدا کردن پنجره باروری است. حتما می دانید که تنها در برخی از روزهای ماه شانس باردار شدن وجود دارد. در هر ماه یک تخمک آزاد می شود و اگر در مدت 24 ساعت بارور نشود متلاشی می شود و از بین می رود. به کمک علائم بدن و یا کیتهای مخصوص می توانید زمان آزاد شدن تخمک را پیدا کنید. اگر قصد باردار شدن دارید به شما توصیه می کنم کیت تخمک گذاری مکس 14 را تهیه کنید و با نزدیکی کردن در زمان مثبت شدن کیت شانس موفقیت خود را بالا ببرید.

حواستان را به موضوع دیگری پرت کنید!

اگر با یک پزشک مشاوره قبل از بارداری انجام داده باشید حتما به شما گفته است که استری نقش بسیار بدی ایفا می کند. تحقیقات علمی نشان می دهند که استرس باعث ترشح ماده ای سمی در بدن می شود که هورمون های جنسی را نابود می کند. به همین خاطر است که در تمامی مطالب مرتبط با باردار شدن بارها و بارها تاکید شده است که استرس نداشته باشید. بهتر است ذهن خود را معطوف موضوع دیگری کنید. اگر نمی توانید یک کلاس آموزشی ثبت نام کنید تا وقت کم تری داشته باشید و ذهنتان مدام به بچه و باردار شدن تمرکز ندارد. با داشتن ذهنی آرام احتمال باردار شدن بسیار بیشتر می شود. امیدوارم که اگر در حال اقدام هستید به زودی و در بهترین زمان ممکن بارداری برای شما اتفاق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *